Vibrační liposukce MicroAire PAL® LipoSculptor™

LIPOSUKCE, slovo složené z řeckého slova "lipos" = tuk a latinského "suctio" = sání

Výraz LIPOSUKCE tedy přesně vystihuje, co se při tomto výkonu provádí.

Vibrační liposukce znamená– odsátí tuku pomocí systému, při kterém se liposukční kanyla jemně pohybuje ve tkáni – vibruje, což zajišťuje ještě lepší výsledek operace.

Inovativní MicroAire PAL® LipoSculptor™ je jediný patentovaný systém pro vibrační liposukci využívající recipročního pohybu což umožňuje, žese odsávací liposukční kanyla pohybuje ve tkáni mnohem snáz. Díky tomu, je k zákroku zapotřebí mnohem méně síly než u jiných  liposukčních systémů. Tato inovovaná technologie zaručuje operatéru méně fyzické práce a více soustředění na samotný zákrok. Výsledkem je naprostá spokojenost operatéra a také pacienta.

MicroAire Surgical Instruments

Na rozdíl od laserových a ultrazvukových liposukčních systémů nevyužívá PAL® LipoSculptor™ k samotnému zákroku teplo. Nehrozí tedy poškození tkáně teplem nebo samotné popálení.

Pro správné odsátí tuku se používají KANYLY pro liposukční systém PAL® LipoSculptor™

Nabízí se široká škála rozměrů, délky, průměru a typu zakončení kanyl, tak aby přesně splnily požadavky pro odsátí tuku a zajistil se dokonalý výsledek. Turbo kanyly pro systém MicroAire PAL® LipoSculptor™ poskytují výrazné zvýšení rychlosti odsávání ve srovnání se standardními MicroAire PAL® LipoSculptor™ kanylami. O vhodnosti jakou liposukcí kanylu pro liposukci použít, rozhoduje vždy lékař. Záleží na odsávané partii, množství tuku atd.