Společnost

PROFIL SPOLEČNOSTI

Naše společnost působí na českém trhu již od roku 1991, kdy byla založena původní firma zabývající se prodejem a servisem dentálních, chirurgických nástrojů a přístrojů.

Na základě rozšíření společnosti a uspokojení většího množství zákazníků byla v roce 2005 založena společnost Surgipa Medical spol. s r.o., která se stejně jako původní společnost zabývá prodejem a servisem chirurgických instrumentů, ale více se zaměřila na oblast ORL a mikrochirurgie. Za dobu 11ti-letého působení na trhu se nám podařilo vybudovat kvalitní sít stabilních klientů z řad předních klinik a nemocnic České a Slovenské Republiky, ale i privátních ambulancí. Již řadu let se účastníme veškerých významných celostátních kongresů v ČR a SR, ale i důležitých veletrhů zabývajících se zdravotnickou technikou a instrumenty.

Na český a slovenský trh dodáváme přístroje a  instrumenty od předních evropských i světových výrobců zaručují vysokou kvalitu dodávaných produktů.

Od začátku svého působení na trhu se snažíme o uspokojování potřeb zákazníků s ohledem na co nejkratší dodací lhůty a příznivé ceny. V rámci komplexnosti služeb nabízíme i spolehlivý certifikovaný servis na námi dodávané instrumenty a dále i pomoc při technickém vyjasňování požadavků.

Naším cílem je navrhnout zákazníkovi optimální řešení a z vlastní zkušenosti víme, že ne vždy se vyplácí kupovat nejlevnější řešení a proto nabízíme pouze kvalitní a odzkoušené produkty.